Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9084
Назва: Експериментальне визначення міцнісних характеристик дискретного комірчастого заповнювача
Автори: Завірохін, М. І.
Бібліографічний опис: Завірохін М. І. Експериментальне визначення міцнісних характеристик дискретного комірчастого заповнювача / М. І. Завірохін // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 68-73. – Бібліографія: 2 назви.
Дата публікації: 2000
Видавництво: Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"
Короткий огляд (реферат): Наведено результати експериментів з визначення міцнісних характеристик дискретного комірчастого заповнювача і тришарових пластин з дискретним комірчастим заповнювачем при різноманітних типах навантажень. Заповнювач і зовнішні шари виготовлені з алюмінію. Наведено зовнішній вигляд і основні геометричні розміри дослідного зразка, а також типи випробовувань і кількість зразків, що були задіяні у кожному з експериментів. Описано методику проведення експериментів, показано схеми випробувань. Зображено зруйновані, в ході експерименту, зразки. Наведено числові результати. Подано аналіз результатів і висновки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9084
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – 2000. – № 396

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
14.pdf2,29 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.