Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9063
Назва: Передування формування фонду соціального житла
Автори: Гнесь, І. П.
Моркляник, О. І.
Бібліографічний опис: Гнесь І. П. Передумови формування фонду соціального житла / І. П. Гнесь , О. І. Моркляник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 505 : Архітектура. – С. 264–268. – Бібліографія: 7 назв.
Дата публікації: 2004
Видавництво: Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Короткий огляд (реферат): Розкрито актуальність проблеми соціального житла в Україні і у Львові зокрема. Наведено статистичні дані Держбуду України про черговиків на житло та нормативи житлової площі, за якими людина стає на чергу. Аналіз проблеми базується на варіантах вирішення, які запропоновані міською радою міста Львова і на рівні держави, зокрема: обладнання комунальних вигод в квартирах черговиків, надання грошової компенсації, розробка нових планувальних схем соціального житла за нормативом, запровадженим проектом нового Житлового кодексу України, пільгове довготермінове кредитування, проектування квартир за нормою – 13,65 кв. м житлової площі на людину (Житловий кодекс УРСР), малометражне житло.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9063
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Архітектура. – 2004. – №505

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
39.pdf1,54 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.