Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9035
Назва: Романтичний “екзорцизм” як елемент пострадянської архітектури
Автори: Франків, Р. Б.
Бібліографічний опис: Франків Р. Б. Романтичний “екзорцизм” як елемент пострадянської архітектури / Р. Б. Франків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 505 : Архітектура. – С. 90–97. – Бібліографія: 31 назва.
Дата публікації: 2004
Видавництво: Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Короткий огляд (реферат): Розглянуто проблематику формування теоретичної бази архітектури пострадянського періоду, спроби знайти об’єднуючі фактори, які б могли свідчити про неї як про цілісне явище, незважаючи на різноманітність та плюралізм, притаманні архітектурі цього періоду. Проаналізовано зміни, що відбулися в творчих підходах архітекторів за період 90-х, а також їх взаємозалежність зі смаками замовників, роль яких в створенні архітектурних об’єктів в цей час значно зросла. Виявлені закономірності свідчать про існування певної мотиваційної єдності, що була притаманна архітектурі 90-х як на загальносуспільному, так і на професійному рівні. Сформульовано також основні напрямки в пострадянській архітектурі і в першу чергу в України, які були відображенням згаданих закономірностей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/9035
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Архітектура. – 2004. – №505

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
11.pdf2,54 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.