Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – 2000. – № 396 : [25] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

Вісник Державного університету "Львівська політехніка"

У Віснику опубліковані результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу факультету машинобудування і автомобільного транспорту Державного університету "Львівська політехніка". Розглянуті питання динаміки та міцності елементів машин, приладів та транспортних засобів, а також створення й розрахунку перспективного технологічного устаткування. Призначений для наукових та інженерно-технічних працівників відповідних галузей промисловості.

Вісник Державного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Державний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів / відповідальний редактор В. М. Палаш. – 108 с. : іл.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 25 з 25
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2000Деякі аспекти формування Ремонтного фонду АРПГлобчак, М. В.; Королевич, Л. М.; Капуш, М. М.
Article2000Моделювання елементів робочого циклу автонавантажувачаГащук, П. М.; Зінько, Р. В.
Article2000Про алгоритмічне і змістовне означування поняття ідеального теплообмінника в теорії теплових машинГащук, П. М.
Article2000До питання формування перспективного парку автобусів на міських маршрутахВільковський, Є. К.; Королевич, Л. М.
Article2000Згинально-крутильні коливання навісної штанги обприскувачаВікович, І. А.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 25 з 25