Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – 2000. – №381 : [34] Collection home page

Logo

Вісник Державного університету "Львівська політехніка"

У Віснику висвітлюються актуальні проблеми лінгвометодики науково-технічного та художнього тексту. У функціонально-комунікативному аспекті досліджуються елементи лексичного та граматичного рівнів як мови в цілому, так і різних субмов зокрема. Розглядаються питання різних методик викладання іноземних мов, контролю знань студентів, програм курсу, а також перекладацької майстерності. Для філологів, викладачів, аспірантів і студентів.

Вісник Державного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Державний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. – № 381 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики / відповідальний редактор В. В. Задорожний. – 116 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 34
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2000Зміст до Вісника "Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодикики" № 381-
Other2000Титульний аркуш до Вісника "Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики" № 381-
Article2000Я віншую тобі щастя!Тайлєн, Брігіта
Article2000Внутрішня мова як одна з граней творчого методу американської письменниці К. МаккаллерсПідлісецька, Л. Б.
Article2000Про роботу над перекладом путівника “Львів” англійською мовоюПастирська, І. Я.
Article2000Міжнародна конференція перекладачів Й. В. Гете у світлі множинності перекладів (м. Ерфурт, серпень 1999 р.)Весна, М. П.
Article2000Роль чинника часу у перекладі (на матеріалі першого монологу Фауста з однойменної драми Й. В. Гете)Весна, М. П.
Article2000Коти Шарля БодлераБілик, О. С.; Домбровський, Ю. О.
Article2000Новаторство РютбефаБілик, О. С.
Article2000До питання про посібник з граматики німецької мовиНестерова, Т. І.; Качор, М. В.
Article2000Інтелектуалізуюча роль греко-латинських лексичних запозичень в германських мовахЛещук, Т. Й.
Article2000Компресія та експансія тексту науково-теоретичної рецензіїКузнєцова, Л. А.; Яворська, С. М.
Article2000Лексико-морфологічні особливості лірико-епічної поеми Дж. Байрона “Гяур” як жанру та типу текстуКузнєцова, Л. А.; Саноцька, Л. Г.
Article2000Семантичний аналіз реалій та засоби їх передачі англійською мовою у перекладі Флоренс Лайвсей повісті Г. Квітки-Основ’яненка “Маруся”Гнатів, Р. Я.; Савенко, О. М.; Ярема, О. В.
Article2000Структурні особливості однокомпонентних термінів з галузі “водопостачання“Водарська, Н. М.
Article2000Контрастивний аналіз мовних та мовленнєвих одиниць англійської та української мовБайбакова, І. М.; Казимира, З. І.
Article2000Біблеїзми з точки зору когнітивної семантикиАндрейчук, Н. І.; Карамишева, І. Д.
Article2000Модальна семантика форм кон’юнктива в умовних реченнях в латинській мові (на матеріалі тексту Нового Заповіту)Андрейчук, Н. І.; Магійович, Н. О.
Article2000Використання відеоматеріалів як засобу інтенсифікації навчального процесу курсу іноземних мовКлючковська, І. М.; Василик, С. В.; Кос, В. Є.
Article2000До структури заняття з іноземної мови із використанням сучасних ТЗНКачор, М. В.; Нестерова, Т. І.; Головко, Н. П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 34