Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2010. – №663 : [47] Главная страница коллекции Просмотр статистики

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику публікуються статті за результатами досліджень з актуальних питань комп’ютерних наук та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету “Львівська політехніка” та провідними вченими України в галузі проектування архітектури і компонентів комп’ютерних систем, моделювання складних об’єктів, процесів і систем та розробки і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, що спеціалізуються у сфері новітніх обчислювальних систем, мереж, комп’ютеризованих засобів розв’язання задач цифрового опрацювання сигналів і зображень, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей та електроприладобудування.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2010 . – № 663: Комп’ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 299 с. : іл.

Просмотр
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 47
Предварительный просмотрТипДата выпускаНазваниеАвтор(ы)
Article2010Метод застосування стандарту ОРС для синтезу систем управлінняМедиковський, М.; Шуневич, О.
Article2010Непропорційне масштабування зображень методом SEAM CARVING і вибір енергетичних функцій для ньогоШийка, Ю.; Шувар, Р.
Article2010Оптимізація кластерної структури сенсорної мережі методом імітаційного моделюванняКузьмін, О. В.; Головко, В.
Article2010Метод знаходження оптимальних комбінаторних конфігурацій у вигляді розгалужених в'язанокГоловко, В.
Article2010Математичне моделювання туристичних послуг із використанням Internet-технологійКрап, Н.; Юзевич, В.
Article2010Межа Бремермана,системний аналіз і онтологія складності моделей соціотехнічних системДраган, Я.
Article2010Модель системи"Пласт підземного газосховища- газозбірний пункт"Гладун, С.
Article2010Дослідження параметрів простору даних при двокаскадній кластеризаціїМельник, Р.; Тушницький, Р.
Article2010Метод інваріантного вимірювання термоелектричного коефіцієнта ПельтьєЮрчик, Г.
Article2010Ущільнення зображень за допомогою нейроподібних структур моделі геометричних перетвореньПоліщук, У.; Ткаченко, О.; Цимбал, Ю.
Article2010Основні критерії вибору мультимедійних колаборативних середовищ з напівжорсткою організацієюБрунець, І.
Article2010Шифрування і дешифрування зображень з використанням елементів алгоритму RSA тернарними дробово - лінійними формамиКовальчук, А.
Article2010Система регіонального колаборативного моніторингу еколого-туристичної ситуації на інфраструктурі інтернетуОсика, В.; Форкун, Ю.
Article2010Моднлювання нестаціонарних режимів газових мережСінчук, Ю .; Притула, Н.; Притула, М.
Article2010Моделювання інформаційної безпеки корпоративних систем підприємств з використанням теорії ігор і марківських процесівЛахно, В .; Петров, А.
Article2010Моделювання системи надання туристичних послуг споживачеві на основі спінових моделей ІзінгаВиклюк, Я.; Іванущак, Н.
Article2010Моделювання роботи кранів на магістральних газопроводахСінчук, Ю.; Притула, Н.; Притула, М.
Article2010Дослідження періодичних коливних процесів шляхом розкладiв Атев-функцiй у числові ряди Тейлора та Фур’єДронюк, І.; Назаркевич, М.; Дронюк, М.
Article2010Моделювання теплових режимів у термочутливому кусково-однорідному шарі з чужорідним тепловиділяючим включеннямГавриш, В.; Федасюк, Д.
Article2010Матиматична модель оцінювання впливу комп'терних ігор та геометричних форм на свідомість людиниКонишева, Н.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 47