Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/6523
Назва: Проблеми регулювання банківської діяльності в умовах світової фінансової кризи
Автори: Кузнєцова, Л. В.
Бібліографічний опис: Кузнєцова Л. В. Проблеми регулювання банківської діяльності в умовах світової фінансової кризи / Л. В. Кузнєцова // Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – C. 101–103. – Бібліографія: 8 назв.
Дата публікації: 2009
Видавництво: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Теми: в умовах
кризи
Короткий огляд (реферат): Сучасні умови розвитку фінансового ринку, визначення причин кризи та пошук ефективних підходів щодо мінімізації втрат від негативного впливу фінансової глобалізації засвідчують наступне: одна з основних кризи – недоліки у регулюванні. Фінансова інтеграція та інновації на фінансовому ринку підвищили швидкість і збільшили масштаб передачі шоків між видами інструментів і термінами, стираючи межі між розвиненими країнами та країнами, що розвиваються, а регулювання та нагляд, як і раніше, орієнтовані на окремі фінансові організації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/6523
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Управління у сферах фінансів, оподаткування, страхування і кредиту. – 2009 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
37.pdf239,67 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.