Управління у сферах фінансів, оподаткування, страхування і кредиту. – 2009 р. : [104] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

До збірника увійшли тези доповідей викладачів професорсько–викладацького складу вищих закладів освіти, наукових працівників НАН України, аспірантів, докторантів, практичних працівників сфери фінансів, оподаткування, страхування і кредиту, які взяли участь в роботі ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції “Управління у сферах фінансів, оподаткування, страхування та кредиту”, що відбулася у Національному університеті “Львівська політехніка” 18–21 листопада 2009 року.

Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – 284 c.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 104
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2009Вектори реформування податкової системи в умовах кризиДесятнюк, О. М.
Article2009Зміст до «Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту»-
Article2009Проблематика діяльності консалтингових фірмТурко, В. В.; Кацедан, О. Р.
Article2009Взаємозв'язок між темпом зростання ефективності використання виробничих ресурсів підприємства та темпами зростання витрат на їх експлуатаціюКурило, О. Б.
Article2009ПФГ як перспективний напрямок господарювання в УкраїніКолісник, М. К.; Кобилецька, О.І.
Article2009Фінансові аспекти розробки комплексу маркетингуЧухрай, Н. І.; Мавріна, А. О.
Article2009Автоматизовані системи бюджетування та планування як один із способів управління підприємством в умовах ЄвроінтеграціїЧушак-Голобородько, А. М.
Article2009Забезпечення конкурентноспроможності підприємств машинобудування в умовах світової фінансової кризиЯров, О. Ю.
Article2009Оптимізація витрат на інформаційні ресурси за критерієм ефективності торговельно-економічної діяльності фінансово-промислових групУрікова, О. М.
Article2009Стратегічне управління прибутком торговельного підприємства в умовах фінансової дестабілізаціїФутало, Т. В.; Криган, Р. В.
Article2009До питання обліку регіональних активівПушак, Я. Я.; Пушак, Г. І.
Article2009Особливості управління оборотним капіталом промислових підприємствЧубка, О. М.; Рудницька, О. М.
Article2009Аналіз вимог до управлінського рішення щодо інтегрування машинобудівних підприємств у виробничо-господарських структурахОльшанська, М. В.
Article2009Проблеми прийняття управлінських інвестиційних рішень на машинобудівних підприємствах: зарубіжний досвідПаранько, Я. О.
Article2009Управління витратами за центрами відповідальності та оцінювання його ефективностіПартин, Г. О.; Вознюк, І. П.
Article2009Управління фінансами санаторно-курортних установ в умовах ЄвроінтеграціїРендович, П. М.
Article2009Розвиток інвестицій в УкраїніСлюсарчик, К. М.; Чаус, О. Я.
Article2009Фінансова складова в системі економічної безпеки підприємстваСелюченко, Н. Є.; Кічор, В. П.; Зимин, М. В.
Article2009Вичерпність фінансового потенціалу страховика в умовах ЄвроінтеграціїНєнно, І. М.
Article2009Особенности управления ипотечными процессами в условиях макроэкономической нестабильностиГринько, Е. Л.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 104