Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/5811
Назва: Необхідність державного регулювання функціонування АПК
Автори: Калитка, Святослав
Бібліографічний опис: Калитка С. Необхідність державного регулювання функціонування АПК / Святослав Калитка // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 28–35. – Бібліографія: 5 назв.
Дата публікації: 2009
Видавництво: Національний університет "Львівська політехніка"
Теми: ринок
держава
регулювання
ефективність
агропромисловий комплекс
Короткий огляд (реферат): Проблема державного регулювання ринкової економіки є предметом обговорення вченими-економістами впродовж всього свідомого періоду існування людства – практично стільки, скільки існують підстави говорити про існуючу на кожний певний період часу розвитку людства систему економіки як про ринкову. Світовий досвід переконливо свідчить про об’єктивну необхідність інгеренції держави в ринок навіть в країнах із найвищим рівнем його розвитку. Особливо важливим є державне регулювання ринкових відносин в системі агропромислового комплексу та його галузей з іншими сферами економіки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/5811
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Студентська молодь і науковий поступ. – 2009 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6.pdf435,8 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.