Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/4457
Назва: Задача з інтегральними умовами для рівняння Клейна-Гордона у класі функцій, майже періодичних за просторовими змінними
Автори: Кузь, Антон
Бібліографічний опис: Кузь А. Задача з інтегральними умовами для рівняння Клейна-Гордона у класі функцій, майже періодичних за просторовими змінними / А. Кузь // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали ІІІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE–2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 232–233. – ( Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»). – Бібліографія: 2 назви.
Дата публікації: 2009
Видавництво: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Теми: problem with integral conditions
almost periodic solutions
hyperbolic-type equations
Короткий огляд (реферат): The problem with integral conditions for a Klein-Gordon equation in a class of functions, almost periodic for space variables is considered. Considitions of the existence and uniqueness of solution for the problem are obtained
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/4457
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Комп'ютерні науки та інженерія (CSE-2009 ). – 2009 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
80.pdf191,74 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.