Пошук


Почати новий пошук
Додати фільтри:

Використовуйте фільтри для уточнення результатів пошуку.


Результати 1-10 зі 10 (час пошуку: 0.069 секунди).
  • назад
  • 1
  • далі
Знайдені матеріали:
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article26-лют-2018Конструкторсько-технологічне забезпечення надійності з’єднання “комбінований зубок – шарошка” у тришарошкових бурових долотахСліпчук, А. М.; Яким, Р. С.
Article26-лют-2018Профіль різальної кромки різців для виготовлення замкової нарізі з мінімальною негерметичністюОнисько, О. Р.; Пітулей, Л. Д.; Довбуш, І. З.
Article26-лют-2018Вібраційні транспортно-маніпулюючі конвеєри для пакувального обладнанняКорендій, В. М.; Гаврильченко, О. В.; Шенбор, В. С.
Article26-лют-2018Визначення впливу властивостей сипкого середовища на ефективність сепараціїСтоцько, З. А.; Ребот, Д. П.; Топільницький, В. Г.
Article26-лют-2018Моделювання процесу попутного і зустрічного фрезерування у системі AdvantedgeСтупницький, В. В.
Article26-лют-2018Технологічні та експлуатаційні характеристики і параметри зубчастих передач евольвентного та синусоїдального зачепленняГрицай, І. Є.
Article26-лют-2018Врахування помилок першого та другого родів перемикального пристрою для системи із двократним холодним резервуваннямСтефанович, Т. О.; Щербовських, С. В.
Article26-лют-2018Визначення конструкційних параметрів машин для різання хлібобулочних виробівЗавербний, А. Р.; Кодра, Ю. В.
Article26-лют-2018Титульний аркуш до Вісника Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні-
Article26-лют-2018Зміст до Вісника Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні-