Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/42376
Назва: Гроші та мораль. Уроки історії та сучасна фінансова грамотність
Автори: Яворська, Жанна
Приналежність: Національний університет “Львівська політехніка”
Бібліографічний опис: Яворська Ж. Гроші та мораль. Уроки історії та сучасна фінансова грамотність / Жанна Яворська // Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2016. – Вип. 9. – С. 176–181. – Бібліографія: 3 назви.
Журнал/збірник: Психологічні виміри культури, економіки, управління
Дата публікації: 2016
Видавництво: Ліга-Прес
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Львів
Кількість сторінок: 176-181
Короткий огляд (реферат): Що таке гроші ? Гроші – одне з найдавніших явищ у житті суспільства, які привертають до себе особливу увагу вчених. Люди з давніх-давен проявляли неабиякий інтерес до грошей, навколо яких існує багато таємниць і парадоксів. Незважаючи на багатовікові дослідження і велику кількість визначень грошей, сьогодні також існує багато думок щодо їх сутності та виконання ними функцій, а також їх ролі в житті кожного з нас і суспільстві в цілому. Очевидно, усе це можна пояснити тим, що суть грошей змінюється адекватно змінам характеру суспільних відносин, в яких вони функціонують. Тому для визначення суті грошей потрібно з’ясувати питання про їх походження, про причини, що зумовлюють виникнення та існування грошей в економічному житті суспільства та їх еволюцію.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/42376
Перелік літератури: 1. Всесвітня історія. Історія цивілізацій : Навч. посіб. \ Т.В. Орлова. – К., 2012. – 446 с. 2. Святе Письмо. 3. Фінансова грамотність: Навч. посіб. \ Авт. кол.; за ред. д-ра екон. наук, проф. Т.С. Смовженко. – Вид. 2-ге, випр. і доп. – К., 2013. – 311 с.
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2016. – №9

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
176-181.pdf483,18 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.