Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/42305
Назва: Чи спроможне громадянське суспільство перемогти олігархію в Україні?
Автори: Рутар, Степан
Лозинська, Світлана
Бібліографічний опис: Рутар С. Чи спроможне громадянське суспільство перемогти олігархію в Україні? / Степан Рутар, Світлана Лозинська // Психологічні виміри культури, економіки, управління : науковий журнал. — Львів, 2018. — Том 12. — С. 109–117.
Bibliographic description: Rutar S. Chy spromozhne hromadianske suspilstvo peremohty oliharkhiiu v Ukraini? / Stepan Rutar, Svitlana Lozynska // Psykholohichni vymiry kultury, ekonomiky, upravlinnia : naukovyi zhurnal. — Lviv, 2018. — Vol 12. — P. 109–117.
Є частиною видання: Психологічні виміри культури, економіки, управління : науковий журнал (12), 2018
Журнал/збірник: Психологічні виміри культури, економіки, управління : науковий журнал
Том: 12
Дата публікації: 10-чер-2018
Місце видання, проведення: Львів
Кількість сторінок: 9
Діапазон сторінок: 109-117
Початкова сторінка: 109
Кінцева сторінка: 117
Короткий огляд (реферат): Публіцистична та по-літологічна література здебільшого акцентує увагу на морально-організаторських пере-вагах громадянського суспільства над полі-тико-владними ін-ститутами. Особливо ця думка набула поширення після активних і успішних дій громадських структур на Майдані та початку російсько-української війни на Донбасі. Однак, ці успішні дії не були втілені в трансформаційні результати на шляху переходу від системи олігархату до системи розвиненої політичної демократії. Олігархії вдалося використати досягнення гро-мадянського суспільства на свою користь, яка з допомогою часткових повільних і несистемних реформ пристосувати стару олігархічну систему до нових умов. Це засвідчує, що олігархія значно сильніша, ніж громадянське суспільство, оскільки вона володіє потужними інституційними (надто широкими повноваженнями Президента), фінансовими та медійними ресурсами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/42305
Власник авторського права: © ГО «Львівський аналітичний дім», 2018.
© Західний науковий центр НАН України та МОН України, 2018.
© Рутар Степан, Лозинська Світлана
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2018. – №12Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.