Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2003. – №478 : [34] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

До тринадцятого випуску збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми підприємництва, менеджменту, інвестиційної та інноваційної діяльності, регулювання економіки України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – 244 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 34 of 34
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2003Збалансована карта показників розвитку туристичних регіонів україни: необхідність та передумови використанняГайдук, А. Б.
Article2003Кредитні спілки: проблеми формування та особливості функціонуванняБазилевич, І. А.
Article2003Формування маркетингових стратегій підприємстваСухорська, У. Р.
Article2003Polska kultura organizacyjna i jej percepcja na Ukrainie, w Niemczech i Wielkiej Brytanii - Wyniki BadańSitko-Lutek, A.
Article2003Формування мотиваційних систем підприємства з урахуванням економічного ризикуПодольчак, Н. Ю.
Article2003Організаційне розташування маркетингових та збутових служб в дивізійних організаційних структурах управління крупних компанійОгерчук, Ю. В.
Article2003Холдингові структури: визначення, сутність, класифікаціяНайчук, М. Б.
Article2003Успехи и неудачи в реформировании системы управления предприятий ПольшиМешайкина, Е. И.
Article2003Бюджетування як елемент процесу управління підприємствомМельник, О. Г.
Article2003Wykorzystanie koncepcji wartości do oceny efektywności zarządzania w Polskich przedsiębiorstwachLutek, P.; Szczepanski, A.
Article2003Прогнозування попиту та обсягів продажів компанії як ключовий чинник організації бюджетування на підприємствахКолісник, М. В.
Article2003Про проблеми логістичного менеджменту на підприємствах електронної торгівліГресь, А. М.
Article2003Стратегії розвитку підприємстваГорбаль, Н. І.; Шандрівська, О. Є.
Proceedings Book2003Титульний аркуш до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку”-
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 34 of 34