Please use this identifier to cite or link to this item: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/39320
Title: Методи і засоби опрацювання вихідних сигналів дозиметричних детекторів
Authors: Бобало, Ю. Я.
Дудикевич, В. Б.
Максимович, В. М.
Хорошко, В. О.
Бісик, А. М.
Смук, Р. Т.
Сторонський, Ю. Б.
Affiliation: Національний університет «Львівська політехніка»
Bibliographic description (Ukraine): Методи і засоби опрацювання вихідних сигналів дозиметричних детекторів : монографія / Ю. Я. Бобало, В. Б. Дудикевич, В. М. Максимович, В. О. Хорошко, А. М. Бісик, Р. Т. Смук, Ю. Б. Сторонський ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – 200 с. – Бібліографія: с.190–197 (84 назви).
Issue Date: 2009
Publisher: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Country (code): UA
Place of the edition/event: Львів
UDC: 539.1.074 + 621.039.58
Abstract: Розглянуто принципи побудови сучасних дозиметричних пристроїв. Наведено оригінальні апаратні і програмні засоби опрацювання вихідних сигналів дозиметричних детекторів, що забезпечують покращення метрологічних характеристик пристроїв. Описано імітаційні моделі джерел випромінювання, детекторів і засобів опрацювання, які дають змогу аналізувати статичні і статистичні характеристики дозиметрів під час їхнього проектування. Наведено дані про дозиметричні пристрої різного призначення, що створені на основі нових принципів побудови, серійно випускаються і використовуються в різних галузях. Розглянуто питання проектування дозиметричної апаратури і завдання забезпечення її надійності. Монографія розрахована на наукових та інженерно-технічних працівників, що працюють в галузях інформаційно-вимірювальної та обчислювальної техніки. Може бути корисною для студентів старших курсів, що спеціалізуються у відповідних напрямах.
URI: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/39320
ISBN: 978-966-553-791-5
Copyright owner: © Бобало Ю.Я., Дудикевич В.Б, Максимович В.М., Хорошко В.О., Бісик А.М., Смук Р.Т., Сторонський Ю.Б., 2009
© Національний університет “Львівська політехніка”, 2009
Content type: Monograph
Appears in Collections:Підручники, посібники, монографії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Metody-zasoby-oprats.pdf1,93 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools