Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/38463
Назва: Актуальні проблеми дослідження профілів змінного з висотою вітрового тиску на будівлі і споруди
Автори: Добрянський, І. М.
Лопатка, С. С.
Бібліографічний опис: Добрянський І. М. Актуальні проблеми дослідження профілів змінного з висотою вітрового тиску на будівлі і споруди / І. М. Добрянський, С. С. Лопатка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 462 : Теорія і практика будівництва. – С. 41–46.
Дата публікації: 2002
Видавництво: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Короткий огляд (реферат): Отримані результати для перевірки положень ДБН щодо профілів вітрового тиску для висотних споруд в умовах міської забудови, створення рекомендацій для нових будівельних Норм України, оцінки транскордонних переносів забруднень у вільній атмосфері та для оптимізації експлуатації і будівництва висотних будівельних конструкцій у регіоні. Показано, що дослідження профілів змінного з висотою вітрового тиску на будівлі і споруди можливо проводити дистанційним методом з комплексним використанням висококласної аналогової та цифрової техніки на базі не пристосованого для даної мети обладнання для аерологічних спостережень служб Держкомгідромету.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/38463
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Теорія і практика будівництва. – 2002. – №462

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
8_41-46.pdf187,04 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.