Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2006. – №565 : [46] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті за результатами досліджень з актуальних питань комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету "Львівська політехніка" та провідними вченими західного регіону України в галузі проектування архітектур і компонентів комп'ютерних систем, моделювання складних об'єктів, процесів і систем та розробки і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, що спеціалізуються у царині новітніх обчислювальних систем, мереж, комп'ютеризованих засобів розв'язання задач цифрового оброблення сигналів, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей та електроприладобудування.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 288 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 46
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2006Зміст до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", № 565-
Article2006Розрахунок усталеного руху газу в магістральних газопроводахПритула, Н.; П’янило, Я.; Притула, М.
Article2006Компенсація перегонових завад у логічних схемах, побудованих на основі мультиплексорівЛукащук, Л.; Демида, Б.
Article2006Апроксимація візуальних образів під час їхньої кластеризаціїМельник, Р.; Дівеєв, І.
Article2006Дослідження статистичних характеристик блоку дозиметричного детектора з відновленням імпульсного потокуМаксимович, В.; Смук, Р.; Сторонський, Ю.
Other2006Титульний аркуш до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", № 565-
Article2006Синтез поліморфно-завадостійкого кодування на основі кільцевого монолітного кодуБалич, Б.; Різник, О.; Скрибайло-Леськів, Д.
Article2006Програмний пакет для прогнозування колекторських властивостей відкладів за даними сейсморозвідкиПочинайко, Р.; Федоришин, О.; Струк, Є.
Article2001Алгоритми динамічного формування моделі робочого поля для задачі комівояжера з кластерним розподілом точокБазилевич, Р.; Кутельмах, Р.
Article2006Застосування нейронної мережі для аналізу ситуацій з метою виявлення передумов спрацювання захистів на енергоблокахНікольський, Ю.
Article2006Методи подання та опрацювання невизначеностей у системах навчанняЖежнич, П.; Шаховська, Н.
Article2006Алгоритм управління ризиком використання поліграфічних документівМедиковський, М.; Пашкевич, В.
Article2006Оцінка параметрів продуктивності інформаційних мережКузьмін, О. В.; Шиян, В.
Article2006Оптимізація алгоритму пошуку ключів ієрархічного дерева системного реєстру win32 із застосуванням методів потокової багатозадачностіДемида, Б.; Ратз, А.
Article2006Комп’ ютерний зір як інформаційна технологія для оцінки якості передачі інформаціїГрицик, В.
Article2006Збільшення роздільної здатності зображень методами теорії нечітких множинРашкевич, Ю.; Пелешко, Д.; Ковальчук, А.; Кустра, Н.
Article2006Складність блок-схем програм сортуванняЧеркаський, М.; Садек Абдалла, Саід
Article2006Засоби та методи оптимізації документообігу в інформаційних системахВерес, О.; Чирун, Л.
Article2006Синтез нерегулярних оптимізованих кодів на ідеальних кільцевих в’ язанкахРізник, В.; Бандирська, О.; Скрибайло-Леськів, Д.
Article2006Аналіз алгоритмів виділення контурів зображеньБерезький, О.; Батько, Ю.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 46