Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – 2007. – №586 : [36] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка”

У Віснику висвітлюються актуальні проблеми лінгвометодики науково-технічного та художнього тексту. У функціонально-комунікативному аспекті досліджуються елементи лексичного та граматичного рівнів як мови загалом, так і різних субмов зокрема. Розглядаються питання різних методик викладання іноземних мов, контролю знань студентів, програм курсу, а також перекладацької майстерності. Для філологів, викладачів, аспірантів, студентів.

Вісник Національного університету “Львівська політехніка” : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2007. – № 586 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики / відповідальний редактор Ф. С. Бацевич. – 140 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2007Титульний аркуш до Вісника "Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики" № 586-
Article2007Деякі особливості вербалізації концепта "доля" в українській та англійській мовахАндрейчук, Н. І.; Мамажанова, І. А.
Article2007Рецензія на монографію професора кафедри іноземних мов Національного університету “Львівська політехніка” Лещука Т. Й. “Науково-технічна термінологія. Стан і перспективи (Комплексне дослідження на прикладі сучасної німецької мови)”Бріцин, В. М.
Article2007Особливості лексико-семантичної репрезентації художнього концепта “пейзаж” (на матеріалі роману “The Invisible Man” Г. Веллса)Пасічник, Г. П.
Article2007“Фауст” Й. В. Ґете в контексті ідеї довговічності (Погляд через ретроспекцію наукового слова)Лещук, Т. Й.
Article2007Когнітивно-комунікативні особливості спонукального дискурсуГолощук, С. Л.
Article2007Інтерактивне навчання як модель міжкультурної комунікаціїАнтонюк, Г. Д.
Article2007Значення невербального спілкування у контексті взаємодії культурБайбакова, І. М.
Article2007Інтерпретація фолькльорних мотивів і образів у поетичній творчості Дмитра ПавличкаКарий, І. П.
Article2007Ціну смерти спитай у мертвих (“Салó, або 120 днів Содома”)Домбровський, Ю. О.
Article2007Сфери вживання претеріта і перфекта у німецькій мовіРатич, М. Т.
Article2007Деякі аспекти діахронного вивчення синонімічних рядів дієслів в англійській мові (на прикладі синонімічних рядів дієслів to like/to dislike)Магдач, З. Т.
Article2007Німецькомовні патентні описи як акти науково-технічно-правової комунікаціїЗадорожний, В. В.
Article2007Значення кон’юнктива у головних і незалежних реченнях у ранній латині (на основі творів Плавта і Теренція)Кузик, М. М.
Article2007Мотиви Різдва як сімейного свята в ранніх творах Ч. ДіккенсаДмитрук, В. А.
Article2007Особливості лексико-семантичного наповнення моделей БАХУВРІХІ (на матеріалі поеми Гомера “Іліада”)Сопронюк, І. В.
Article2007Особливості абревіатур у німецькій економічній мовіДужа-Задорожна, М. П.
Article2007Особливості викладання основ японського письма у Львівській політехніціФедоришин, М. С.
Article2007До питання інтенсифікації навчального процесу з урахуванням набутого студентами досвіду та факторів, що впливають на ступінь засвоєння матеріалуСидорчук, О. В.
Article2007Сучасні дослідження в галузі підвищення кваліфікації вчителів у системі неперервної професійної освіти англомовного світуМукан, Н. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36