Інформаційні системи та мережі. – 2015. – №832 : [28] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

Статті, вміщені у збірнику наукових праць, підготовлено за результатами закінчених науково-дослідних робіт з теоретичних основ інформатики та кібернетики, обчислювальної техніки та автоматизації, систем баз даних та знань, інформаційного моделювання, розподілених інформаційних систем та мереж, управління проектами і програмами, математичного моделювання та обчислювальних методів, математичного та програмного забезпечення обчислювальних машин і систем, інформаційних технологій проектування та створення програмних продуктів, системного аналізу і теорії оптимальних рішень, структурної, прикладної, компютерної та математичної лінгвістики. Для науковців, інженерно-технічних працівників, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформаційні системи та мережі : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; голова Редакційно-видавничої ради Н. І. Чухрай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – № 832 : Інформатизація вищого навчального закладу. – 407 с. : іл. – Бібліографія в кінці статей.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 28
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2015Content “Іnformation systems and networks” bulletin іnformation systems, networks and technology-
Other2015До 20-річчя кафедри інформаційних систем та мереж-
Other2015Титульний аркуш до Вісника "Інформаційні системи та мережі" № 832-
Article2015Зміст до Вісника "Інформаційні системи та мережі" № 832-
Article2015Алгебро-алгоритмічні підходи до опису предметних областей та синтезу програмних середовищ для нихЗахарія, Л. М.
Article2015Інтелектуальна система аналізу діяльності архітектурно-будівельної компаніїБорис, М. М.; Шаховська, Н. Б.
Article2015Еволюція побудови архітектур інформаційних систем. Перспективи розвитку “хмарної” архітектуриБойко, Н. І.
Article2015Особливості розроблення інтерактивних електронних книгНазаркевич, М. А.; Сторож, О. В.; Клюйник, І. І.
Article2015Прикладна програмна система опрацювання україномовних технічних текстів для людей з вадами зоруЛозицький, О. А.
Article2015Розроблення методів та засобів побудови інтелектуальних систем опрацювання інформаційних ресурсів з використанням онтологічного підходуЛитвин, В. В.; Висоцька, В. А.; Досин, Д. Г.; Гірняк, М. Г.
Article2015Лексикографічна база даних на основі лексико-семантичних груп дієслів української мовиБігдай, М. О.
Article2015Методи та засоби дистанційної освіти для заохочення і залучення сучасної молоді до самостійних наукових дослідженьШаховська, Н. Б.; Висоцька, В. А.; Чирун, Л. В.
Article2015Моделі та інформаційні технології дослідження стохастично періодичних потоківПриймак, М. В.; Маєвський, О. В.; Мацюк, О. В.; Шимчук, Г. В.,
Article2015Інтелектуальна система “мобільний інформаційний асистент туриста”: функціональні та технологічні особливостіПасічник, В. В.; Савчук, В. В.
Article2015Геоінфрмаційні технології, зорієнтовані на потреби різних груп туристівПасічник, В. В.; Артеменко, О. І.; Попик, І. В.
Article2015Методи подання та опрацювання знань у системах зі ситуаційною обізнаністюМикіч, Х. І.; Буров, Є. В.
Article2015Особливості опрацювання медичної інформації для систем підтримки прийняття лікувальних рішеньМельникова, Н. І.
Article2015Гібридизація алгоритму індуктивного кластер-аналізу з використанням оцінки щільності розподілу данихЛур’є, І. А.; Осипенко, В. В.; Литвиненко, В. І.; Таиф, М. А.; Корніловська, Н. В.
Article2015Проектування системи динамічної інтеграції слабоструктурованих даних на основі технології mash-upКушнірецька, І. І.; Кушнірецька, О. І.; Берко, А. Ю.
Article2015Застосування методів інтернет-маркетингу для аналізуweb-ресурсів в межах регіонуКучковський, В. В.; Висоцька, В. А.; Нитребич, С. З.; Оливко, Р. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 28