Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2015. – Випуск 49 : [15] Collection home page

Logo

Український міжвідомчий науково-технічний збірник

В Українському міжвідомчому науково-технічному збірнику “Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні“ висвітлюються результати теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження у виробництво автоматичного та автоматизованого обладнання різноманітного призначення, а саме: технічних засобів транспортування та подачі на технологічні операції; обладнання викінчувального оброблювання та зміцнення виробів; контрольних автоматів, інструменту; систем автоматичного керування. Подаються матеріали щодо розроблення новітніх технологій та засобів обробки деталей; досліджень математичних моделей технологічного обладнання, систем, прогресивних технологій тощо. Збірник призначений для наукових, інженерно-технічних працівників підприємств, НДІ, КБ і для викладачів, аспірантів, магістрів та студентів старших курсів ВНЗ і є авторитетним науковим виданням, що висвітлює результати актуальних теоретичних та експериментальних досліджень науковців багатьох ВНЗ та науково-дослідних організацій України. Входить до переліку видань ВАК.

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – Випуск 49. – 119 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2015Зміст до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск 49-
Article2015Автоматизація технологічних модульних процесів складанняГригор’єва, Н. С.
Article2015Ідентифікація критеріїв для енергоощадного керування віброприводами адаптивних вібромашинЧубик, Р. В.; Зелінський, І. Д.
Article2015Імітаційне реологічне моделювання процесів формоутворення поверхонь деталей з конструкційних сталейСтупницький, В. В.; Долиняк, Я. В.
Article2015Технологічне забезпечення точності та безвідмовності процесу нарізання зубчастих коліс радіально-коловим способом з урахуванням дії динамічних чинниківГрицай, І. Є.; Громнюк, С. І.
Article2015Optimization of impact dynamic vibration absorbers in the frequency bandDiveyev, B.; Hlobchak, M.; Martyn, V.; Yavorskyy, Y.
Article2015Визначення працездатності пружно-деформованого виконавчого елемента на наконечнику розпушникаПелевін, Л. Є.; Пристайло, М. О.
Article2015Дослідження навантажень в елементах роликової формувальної установки з врівноваженим приводомЛовейкін, В. С.; Почка, К. І.
Article2015Динамічне зрівноваження привідного механізму роликової формувальної установкиЛовейкін, В. С.; Почка, К. І.
Article2015Синтез конструкції та дослідження роботи резонансного двомасового вібраційного стола з електромагнітним приводомЛанець, О. С.; Боровець, В. М.; Ланець, О. В.; Шпак, Я. В.; Лозинський, В. І.
Article2015Розроблення крокуючого модуля на основі двох циклових рушіївКорендій, В. М.; Бушко, О. С.; Качур, О. Ю.; Скрипник, Р. Ю.
Article2015Вплив пружної муфти на динаміку пуску вібраційної машини з дебалансним збудником коливаньЗабродець, І. П.; Ярошевич, М. П.; Тимощук, В. М.
Article2015Раціональний синтез двочастотних резонансних вібраційних машинГурський, В. М.; Кузьо, І. В.
Article2015Вплив розташування пружин на паразитні кутові коливання двомасового вібротранспортера з незалежними коливаннямиВрублевський, І. Й.; Беспалов, А. Л.
Other2015Титульний аркуш до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск 49-
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15