Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2002. – № 467 : [31] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику публікуються результати теоретичних і експериментальних досліджень, моделювання та оптимізації виробничих процесів, процесів обробки різанням, формоутворення та складання в машино- й приладобудуванні, проблеми сучасного метало- та матеріалознавства, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, котрі вирішують проблеми проектування та оптимізації виробничих і технологічних процесів, контролю якості, матеріалознавства, створення обладнання та устаткування в сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 180 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 31
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2002Титульний аркуш до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 442-
Other2002Зміст до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 467-
Article2002Температурне поле опромінюваної оболонки з покриттямЛампіка, Р. В.
Article2002Концептуальна модель контакту шорсткої поверхні з напівпросторомШеремета, Р. М.; Корсак, І. І.
Article2002Особливості в'язко-пружних деформацій полімерних матеріалів при контактній взаємодіїШеремета, Р. М.; Кодра, Ю. В.
Article2002Дослідження властивостей мікроструктур з використанням сучасних САПРСвірідова, Т. В.; Лобур, М. В.
Article2002Точність моделей та структура поверхні стереолітографічних моделей rapid prototypingРейман, Е.; Любимов, М. В.
Article2002Математична модель зношування трансверсально ізотропних покриттів тіл з урахуванням проміжкового шаруМаксимук, О.; Zozulak, J.; Bajkowski, J.
Article2002Застосування комп'ютерних програм при розробці сучасних несівних систем автобусів з низькою підлогоюСмольський, А. Г.; Хрунь, В. М.; Дегтяренко, П. Г.
Article2002Оптимізація передавальних чисел силового приводу методами комп'ютерного моделюванняКрайник, Т. Л.
Article2002Моделювання зварного з'єднання відновлюваного диска сільськогосподарської сівалкиДзюбик, А. Р.; Назар, І. Б.
Article2002Моделювання залишкових пластичних деформацій в зварних з'єднанняхДзюбик, А. Р.
Article2002Моделювання процесу термомеханічного деформування повздовжнього перетину отвору при розвертанніМалишко, І. О.; Татьянченко, О. Г.
Article2002Метод оцінки динамічної характеристики металорізального верстатаГрицай, І. Є.
Article2002Елементи автоматизованих розрахунків динаміки вібромашин об'ємної обробки в аспекті підвищення її продуктивностіСтоцько, З. А.; Сокіл, Б. І.; Топільницький, В. Г.
Article2002Математична модель поверхневої тріщини в тонкостінних елементах конструкційНиколишин, М. М.
Article2002Обгрунтування переваг динамічно зрівноважених вібраційних машин з електромагнітним приводомГаврильченко, О. В.; Ланець, О. С.; Шпак, Я. В.
Article2002Вплив зазоутворення в пружних муфтах на динамічні явища у привідних системахХарченко, Є. В.; Колесник, К. К.
Article2002Розрахунок матриці прес-форми на міцність та жорсткістьБойко, М. В.; Бутитер, І. Б.
Article2002Математичне забезпечення розрахунку розгалуженого розрядного контуру конденсаторних зварювальних контактних машин з модуляцією струмуСамотний, В. В.; Білобородченко, В. І.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 31