Оптимізація виробничих процесів і технологічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2002. – № 442 : [30] Домівка зібрання Перегляд статистики

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

У Віснику публікуються результати теоретичних і експериментальних досліджень, моделювання та оптимізації виробничих процесів машино- та приладобудування, матеріалознавства, інформатики, контролю та вимірювань. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, що працюють над проблемами моделювання та оптимізації виробничих і технологічних процесів, яких цікавлять напрямки розвитку автоматизації втробництва, матеріалознавства, інформатики, вимірювань і контролю якості в сучасному машино- та приладобудуванні.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. –160 с.

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 30 з 30
Попередній переглядТипДата випускуНазваАвтор(и)
Article2002Вибір раціональних параметрів обладнання графічними засобами N – просторівМартин, Є. В.
Article2002Ітераційний алгоритм отримання емпіричних степеневих залежностей в теорії планування експериментівЛитвиняк, Я. М.; Крохмальна, Г. Р.
Article2002Математична модель процесу лиття товстих плівок на рухому технологічну основуЗавербний, А. Р.
Article2002Похибки оброблення зубчастих колісГуліда, Е. М.
Article2002Прогнозування стійкості черв'ячних фрез за інтенсивністю світлових потоківі температурою їх робочих поверхоньГрицай, І. Є.
Article2002Модель колового і осьового розкочування фарби та її рельєфів, що створюються друкарською формою на накопичувальних валиках фарбових апаратівВерхола, М. І.
Article2002Дослідження сил між елементами вібраційних машин і деталями в обертових пристрояхБоровець, В. М.; Коруняк, П. С.
Article; Book; Book chapter; Dataset2002Добір конструкції пристроїв для вібраційно-відцентрового зміцнення деталей шасі літакаАфтаназів, І. С.; Кук, А. М.; Кукляк, М. Л.
Article2002Дослідження впливу технологічних параметрів вібраційно-відцентрового зміцнювального оброблення на фізичні параметри якості довгомірних циліндричних деталей із конструкційних матеріалівШевчук, Христина Дмитрівна
Other2002Зміст до Вісника "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні" № 442-
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 21 до 30 з 30