Проблеми економіки та управління. – 2015. – №815 : [36] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику опубліковано результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу, аспірантів та співробітників Інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, а також вчених і викладачів інших наукових і навчальних закладів України. Серед економічних проблем чільне місце займають питання, пов’язані з інвестиційною привабливістю окремих галузей і підприємств, вирішення актуальних завдань поглиблення і розширення інноваційних процесів у різних сферах господарювання, з удосконаленням методів аналітичної оцінки діяльності підприємств. У своїх публікаціях автори значну увагу звертають на висвітлення проблем удосконалення системи управління інноваційною діяльністю, використання сучасних інформаційних технологій та інструментарію фінансового менеджменту у формуванні інноваційного потенціалу підприємств, особливості стратегічного управління, маркетингової діяльності, забезпечення розвитку кадрового потенціалу в сучасних умовах господарювання. Всі представлені матеріали знайдуть зацікавленого читача, вони будуть корисними не тільки для наукових працівників і викладачів ВНЗ, а й для практичних працівників різних галузей національного господарства і слухачів системи підвищення кваліфікації.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Проблеми економіки та управління : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; голова Редакційно-видавничої ради Н. І. Чухрай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – № 815. – 280 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2015Титульний аркуш до Вісника «Проблеми економіки та управління» № 815-
Article2015Зміст до Вісника «Проблеми економіки та управління» № 815-
Article2015Модернізація промислових підприємств як важлива передумова розвитку їх конкурентоспроможного потенціалуПетрович, Й. М.
Article2015Асиметрія обліково-аналітичної інформації та її вплив на прийняття управлінських рішеньДиба, М. І.; Загородній, А. Г.; Партин, Г. О.
Article2015Оцінка дієвості системи управління економічною безпекою підприємств – суб’єктів ЗЕДЧерчик, А. О.
Article2015Науково-освітні чинники формування конкурентоспроможності УкраїниСоболєва, Т. О.
Article2015Управління знаннями як інструмент забезпечення інноваційного розвитку підприємстваСмолінська, Н. В.; Грибик, І. І.
Article2015Актуальні аспекти управління малим і середнім бізнесом в УкраїніРачинська, Г. В.; Копець, Г. Р.
Article2015Мотиваційні аспекти створення інноваційних START-UP на платформі ВНЗНікіфорова, Л. О.
Article2015Моделювання податково-боргової складової фінансової безпеки на основі штучних нейронних мережМихальчук, Н. М.; Савка, Н. Я.
Article2015Концептуальні положення відкрито-закритої моделі інноваційного процесу з інтелектуальною складовоюКосенко, О. П.
Article2015Типологія мислення в управлінській діяльностіДубодєлова, А. В.; Лісовська, Л. С.; Бандрівський, Р. Р.
Article2015Ключова роль інформаційних технологій під час реінжинірінгу бізнес-процесівГвоздь, М. Я.
Article2015Уніфікація оцінки інноваційної перспективності розробки складних технічних систем як фактор підвищення ефективності менеджменту НДДКР і публічних закупівельВоротніков, В. А.
Article2015Системний підхід до розвитку персоналу організаціїВинничук, Р. О.
Article2015Дослідження сегменту експрес-доставки вантажів в Україні з використанням методів математичної статистикиШандрівська, О. Є.; Кузяк, В. В.; Шандрівський, В. А.
Article2015Інституційно-економічний механізм забезпечення інноваційного розвитку суспільства в умовах поглиблення техноглобалізмуЧернявська, О. І.
Article2015Роль партнерства в умовах гуманітарної кризиФігун, Н. В.; Білошевська, О. Б.
Article2015Забезпечення інноваційного розвитку гірничорудних підприємств на основі ресурсної концепціїТемченко, О. А.; Петрук, М. В.
Article2015Моделювання ринку автомобільних запасних частин з урахуванням контрафактуТкачов, М. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 36