Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2014. – №797 : [64] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику “Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку” подано статті, які є результатами наукових досліджень працівників, докторантів та аспірантів Національного університету “Львівська політехніка”, інших українських та зарубіжних науково-навчальних та виробничо-господарських організацій, які відображають проблеми та перспективні напрями розвитку менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, особливості управління національним господарством, механізми підвищення ефективності управління науково-освітянською діяльністю тощо. Публікації будуть цікавими та корисними для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів та інших науково-навчальних установ, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка ; відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – № 797 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 479 с. : іл. – Бібліографія в кінці розділів.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 64
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2014Формування стратегії вирішення управлінських конфліктів у діяльності машинобудівних підприємствПодольчак, Н. Ю.; Ковальчук, Г. Р.; Подольчак, Н. І.
Article2014Антикризове управління фінансами банків на прикладі ПАТ “БРОКБІЗНЕСБАНК”Кондрат, І. Ю.; Топій, І. І.
Article2014Дослідження бюджетно-податкової політики у сфері державного регулювання техногенних збитків у національному господарствіКузьмін, О. Є.; Бублик, М. І.
Article2014Економічні важелі впливу на діяльність підприємств: етимологічний, семантичний та типологічний аспектиДідик, А. М.
Article2014Зв'язки між інформацією системи обліку та логістичної системи господарюючого суб’єктаКамініцка, М.; Наркевіч, Й.
Article2014Досвід організації обліково-аналітичного забезпечення управління “Маслосоюзом” у першій половинні XX ст.Швець, В. Є.
Article2014Оцінка діяльності та аналіз необоротних активів машинобудівних підприємствТрофимчук, В. Я.
Article2014Особливості економічного оцінювання машинобудівних підприємств у процесі їх розвиткуТревого, О. І.
Article2014Облікова політика підприємства щодо незавершеного виробництваСторожук, Т. М.; Кушніренко, Д. І.
Article2014Особливості внутрішнього аудиту інвестиційних проектівПетрик, О. А.; Шкіренко, В. В.
Article2014Фінансовий аналіз банківського сектора в ПольщіГальбарчик, T.
Article2014Теоретичні засади удосконалення організації обліку заробітної платиОстроверха, Р. Е.
Article2014Особливості обчислення середньоденної заробітної плати для розрахунком за листком непрацездатностіНікітіна, Я. В.
Article2014Облік у кредитних спілкахМохняк, В. С.
Article2014Сучасні аспекти формування загальної стратегії аудитуМоскаль, Н. В.
Article2014Необхідність застосування міжнародних стандартів обліку (IAS) в умовах економічної інтеграції України з ЄСМаслак, О. О.; Лега, О. С.
Article2014Соціальний облік: методичний підхід та організаційне забезпеченняЛевицька, С. О.
Article2014Вектори органзаційно-правового удосконалення практики функціонування національного природно-заповідного фондуРимар, М. В.; Курницький, В. І.
Article2014Сучасне трактування, склад і особливості формування управлінської звітності підприємстваКуцик, П. О.
Article2014Галузь діяльності як системоутворюючий фактор обліку і контролю витрат на якість зернопереробних підприємствЛуцюк, І. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 64