Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2014. – №794 : [48] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику “Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку” подано статті, які є результатами наукових досліджень працівників, докторантів та аспірантів Національного університету “Львівська політехніка”, інших українських та зарубіжних науково-навчальних та виробничо-господарських організацій, які відображають проблеми та перспективні напрями розвитку менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, особливості управління національним господарством, механізми підвищення ефективності управління науково-освітянською діяльністю тощо. Публікації будуть цікавими та корисними для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів та інших науково-навчальних установ, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка ; відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – № 794 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 343 с. : іл. – Бібліографія в кінці статей.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 48
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2014Ситуаційне моделювання як спосіб формалізації бухгалтерського облікуЯструбський, М. Я.; Кузь, І. І.
Article2014Калькулювання за діяльністю (Аctivity-Based Costing) на бурових підприємствах як інформаційна основа прийняття стратегічних управлінських рішеньКоцкулич, Т. Я.
Article2014Контроль витрат на виробництво молочної продукції в системі управлінського обліку в УкраїніКовалюк, О. М.; Колібаба, О. А.
Article2014Метод аналізування рівня інвестиційної привабливості підприємстваКнязь, С. В.; Георгіаді, Н. Г.; Федорчак, О. Є.
Article2014Сутність фінансово-економічної стійкості сучасних суб'єктів економікиГерега, О. В.
Article2014Розробка життєвого циклу продукту в діагностиці собівартості продукції на підприємствіГадзевич, О. І.; Слєпченко, К. О.
Article2014Роль обліково-аналітичної інформації в стратегічному управлінні розвитком закладів ресторанного господарстваБандура, З. Л.; Семенюк, Л. В.
Article2014Фінансово-економічний інструментарій в управлінні підприємствомЯремко, І. Й.; Шквір, В. Д.
Article2014Поповнення місцевих бюджетів через використання фасилітаційних платежівСкибінська, З. М.
Article2014Облік ознак виявлення бізнес-конфліктів у системі контролю економічної захищеності підприємстваХома, І. Б.
Article2014Креативний податковий облік: методологічні основи уніфікації з фінансовим облікомХомин, П. Я.
Article2014Оцінювання підприємством-замовником ефективності аутсорсингової діяльності за основними видами аутсорсингуПартин, Г. О.; Дідух, О. В.
Article2014Доцільність та методика обліку доходів, витрат і фінансових результатів діяльності підприємства з капітального інвестуванняСажинець, С. Й.
Article2014Інтелектуальний капітал як чинник забезпечення економічної стійкості машинобудівного підприємстваЯремко, І. Й.; Глушко, О. В.
Article2014Нематеріальні активи як об’єкт обліку і звітностіПлекан, М. В.
Article2014Особливості проведення аудиторської оцінки у процесі діагностики фінансового стану підприємствОмелянчук, Т. М.
Article2014Методичні аспекти облікового забезпечення процесу експлуатації основних засобів будівельних підприємствПилипів, Н. І.; Матієшин, М. М.
Article2014Бухгалтерський облік закінчується звітністю, а МСФЗ – починаються з неїОрлова, В. К.; Кафка, С. М.
Article2014Історичний огляд теорій подвійного записуЛемішовська, О. С.
Article2014Технологічні карти та можливості їх використання у податковому плануванніОліховський, В. Я.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 48