Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2014. – №790 : [21] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику “Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку” подано статті, які є результатами наукових досліджень працівників, докторантів та аспірантів Національного університету “Львівська політехніка”, інших українських та зарубіжних науково-навчальних та виробничо-господарських організацій, які відображають проблеми та перспективні напрями розвитку менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, особливості управління національним господарством, механізми підвищення ефективності управління науково-освітянською діяльністю тощо. Щоб популяризувати наукові доробки, статті подано англійською мовою. Публікації будуть цікавими та корисними для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів та інших науково-навчальних установ, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка ; відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – № 790 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 135 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2014Формування англомовної мовленнєвої компетенції в аудіюванні студентів-економістівОрищин, І. С.
Other2014Титульний аркуш до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку-
Article2014Концептуальні засади розвитку доступного житла на прикладі Львівської областіПшик-Ковальська, О. О.; Розман, Т. І.
Article2014Системний підхід до фундаментальної підготовки менеджерів як передумова формування фахових знаньДольнікова, Л. В.; Цубова, О. Л.
Other2014Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку"-
Article2014Використання краєзнавчого матеріалу у навчальному та виховному процесі у вищій школі негуманітарного профілю навчанняГриневич, Т. Б.; Цубов, Л. В.
Article2014Туризм у системі народногосподарського комплексу України: сучасний стан та перспективи розвиткуАнгелко, І. В.
Article2014Застосування можливостей нечіткої логіки до прогнозування техногенної шкоди в національному господарствіКузьмін, О. Є.; Бублик, М. І.; Рибицька, О. М.
Article2014Сутність і значення фінансового лізингу в Україні, проблеми його розвиткуЧушак, А. М.; Микуляк, Ю. Р.
Article2014Оцінка привабливості сегментів ринку та видів продукції під час формування експортного портфеля машинобудівного підприємстваОсадчук, А. І.
Article2014Дослідження проблем розвитку екологічно-орієнтованої економіки (на прикладі промислових підприємств Львівської області)Мних, О. Б.; Сокіл, Ю. Р.
Article2014Управління промислово-фінансовими групами в разі підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським СоюзомДемида, Н. М.
Article2014Керівництво інноваційною діяльністю на машинобудівних підприємствах за умов масової індивідуалізації попитуКолінко, Н. О.; Красуляк, М. М.
Article2014Інтреграційна стратегія України: етапи і ризикиДомарадзька, Г. С.
Article2014Використання бально-факторного методу оцінювання посад працівників підприємствДорошевич, К. О.; Вороновська, М. М.
Article2014Партизанський маркетинг як інструмент підвищення ефективності менеджменту на вітчизняних підприємствахМисик, В. М.; Передало, Х. С.
Article2014Туризм у Львові: реалії та перспективи розвиткуГорбаль, Н. І.; Ліпей, В. М.; Спольська, З. В.
Article2014Вплив механізму зростання цільової ефективності мотивації персоналу на якість праціПросянчук, В. Л.
Article2014Методичні положення з аналізування та оцінювання компетенцій управлінців машинобудівних підприємствОлексів, І. Б.; Михайляк, Г. В.
Article2014Оцінювання фінансового стану підприємств з використанням нечіткої логікиКлимчук, І. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21