Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2013. – №771 : [52] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету «Львівська політехніка»

Вісник Національного університету “Львівська політехніка” “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” входить до переліку видань ВАК, в яких друкуються матеріали дисертаційних робіт у галузі технічних наук У віснику публікуються статті за результатами досліджень з актуальних питань комп’ютерних наук та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету “Львівська політехніка” та провідними вченими України і зарубіжними вченими в галузі проектування архітектури і компонентів комп’ютерних систем, моделювання складних об’єктів, процесів і систем та розроблення і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих закладів освіти, інженерів, що спеціалізуються у сфері новітніх обчислювальних систем, мереж, комп’ютеризованих засобів розв’язання задач цифрового опрацювання сигналів і зображень, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013 . – № 771: Комп’ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 383 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 52
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2013Титульний аркуш до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології"-
Other2013Зміст до Вісника "Комп’ютерні науки та інформаційні технології"-
Article2013Створення консолідованого інформаційного ресурсу оцінювання якості надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядуванняМарковець, О.; Козловська, К.
Article2013Модель утворення локальних спотворень зображенняПелешко, Д.; Хвостівська, Л.; Ізонін, І.; Клювак, А.; Ковальчук, А.; Голубінська, М.
Article2013Математична модель фотоелектричного сигналу полімеризації стоматологічного матеріалу у вигляді імпульсного періодичного корельованого випадкового процесуДраґан, Я.; Никитюк, В.; Хвостівська, Л.
Article2013Моделювання процесів опрацювання інформаційних ресурсів у системах електронної контент-комерціїБерко, А.; Висоцька, В. А.; Чирун, Л.
Article2013Моделі гіпотетичного образу для сегментування зображень за кумулятивними гістограмою та густиною пікселівМельник, Р.; Каличак, Ю.
Article2013Бінарні операції та елементи алгоритму RSA при шифруванні-дешифруванні кольорових зображеньКовальчук, А.; Пелешко, Д.; Борзов, Ю.
Article2013Дослідження технології створення прикладних аплікацій для ОС AndroidМахун, Д.; Демида, Б.
Article2013Класифікація поверхонь матеріалів за статистичними ознаками зображення на основі дисперсіїМельник, Р.; Кожух, І.
Article2013Досвід розроблення електронного підручника "Основи теорії електронних кіл"Шаховська, Н.; Голощук, Р.
Article2013Алгоритми мінімізації сумарного запізнювання робіт на одиночному пристрої на основі визначення найкоротшого Гамільтонового шляху в графі та правил домінуванняМінухін, С.
Article2013Імплементація методів локальної оптимізації у комп’ютерній системі для розв’язання динамічної задачі комівояжера з використанням моделі ройової поведінки агентівМуляревич, О.; Голембо, В.
Article2013Моделі схем реляційних баз даних, поданих модифікованою алгеброю алгоритмівДраґан, Я.; Кулик, С.; Овсяк, В.; Овсяк, О.
Article2013Аналіз модуляційного режиму в атомно-силовій мікроскопії на основі кантелівера механічного типуДупак, Б.; Іванців, Р.; Кособуцький, П.
Article2013Діагностика авіаційних редукторів з використанням перетворення Гільберта-Хуанга і вейвлет-аналізуМихальов, О.; Журавльов, В.; Сухомлин, Р.
Article2013Огляд світової практики щодо впровадження медичних інформаційних систем та проблеми створення єдиного медико-інформаційного просторуЧабан, О.; Бойко, О.
Article2013Інформаційна модель статті електронної енциклопедіїЖежнич, П.; Гірняк, М.; Пастух, О.
Article2013Використання методології VAR для оцінювання ринкового ризику в УкраїніТрофимчук, О.; Кожухівська, П.; Бідюк, П.; Кожухівський, А.
Article2013Математичне моделювання розподілу теплового поля у паралелепіпеді з урахуванням складного теплообміну на його межі та внутрішніх джерелахЖуравчак, Л.; Крук, О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 52