Автоматика, вимірювання та керування. – 2013. – №774 : [25] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – № 774 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 148 с. : іл. – Бібліографія в кінці розділів.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2013Зміст до Вісника «Автоматика, вимірювання та керування» № 774-
Other2013Титульний аркуш до Вісника «Автоматика, вимірювання та керування» № 774-
Article2013Криміналістика в комп’ютерних системах: процеси, готові рішення.Гриців, О. І.
Article2013Показники та критерії оцінювання якості комплексної системи захисту інформаціїПігур, Н. В.; Погребенник, В. Д.
Article2013Моделювання загроз та графічний захист для матеріальних носіїв інформаціїДронюк, І. М.
Article2013Покращення безпеки систем дистанційного керуванняНємкова, О. А.; Чаплига, В. М.; Шандра, З. А.
Article2013Дослідження властивостей методу каскадного формування мас з використанням модульних перетвореньКороль, О. Г; Пархуць, Л. Т.; Євсеєв, С. П.
Article2013Активні методи виявлення ботнет-мережПогребенник, В. Д.; Хромчак, П. Т.
Article2013Особливості криптографічного захисту платіжних карток з магнітною смугою відповідно до вимог стандарту PCI DSSБакай, О. В.; Дудикевич, В. Б.; Лах, Ю. В.
Article2013Особливості криптоаналізу у ГРІД-середовищіЛуцків, А. М.; Лупенко, С. А.
Article2013Концептуализация информационных процессов и технологий в методе оценки рисков информационной безопасностиЗамула, А. А.; Черныш, В. И.; Землянко, Ю. В.
Article2013Контентна фільтрація – технологія комплексного контролю Інтернет-ресурсів. Основні підходи і проблемиКозевич, О. П.
Article2013Структура та функції інтегрованого програмно-технічного комплексу для автоматизації управління газотранспортною системоюЧекурін, В. Ф.; Притула, М. Г.; Химко, О. М.
Article2013Використання вейвлет-перетворення для приховування інформації в нерухомих зображенняхЛагун, А. Е.; Лагун, І. І.
Article2013Метод нечіткої класифікації відомостей, що становлять державну таємницю за визначеними критеріямиДрейс, Ю. О.
Article2013Алгоритм формування стеганограм на основі LSB-методу та його використання для оцінювання ефективності методів активного стегоаналізуКущ, С. М.; Прогонов, Д. О.
Article2013Про особливості усічених диференціалів, що використовуються в колізійних атаках на алгоритми ґешування з Rijndael-подібними перетвореннямиРуженцев, В. І.
Article2013Комплексне оцінювання проектів впровадження системи захисту інформаціїГрицюк, Ю. І.; Кузьменко, І. С.
Article2013Роль служб безпеки в підтримці фінансової стабільності роботи комерційних банків на основі використання інформаційних технологійЯкуб’як, І. М.; Максимук, О. В.; Марчук, М. В.
Article2013Технології зв’язку в системах охорони. Види та особливості застосуванняРодін, С. О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25