Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/24318
Назва: Суть та значення бізнес-планування
Автори: Лосєва, Христина
Бібліографічний опис: Лосєва Х. Суть та значення бізнес-планування / Христина Лосєва // Економіка і менеджмент : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених ЕМ-2011, 24–26 листопада 2011 р., Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – C. 42–43. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 5 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: бізнес-план
стратегічне управління
бізнес системи
Короткий огляд (реферат): Змінність факторів макросередовища вимагає від підприємств докладного прогнозування своєї стратегіч- ної та поточної діяльності, врахування можливостей та загроз подальшого розвитку та реалізації поставлених цілей, вмінням приймати відповідні управлінські рішен- ня. Важливим елементом стратегічного планування, який вирішальною мірою може передбачати реакцію під- приємства на вимоги зовнішнього середовища та підтри- мувати його відповідну поведінку на ринку, є бізнес- планування. В статт, даємо визначення бізнес-плануван- ню, та виявляємо його роль в управлінні підприємствами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/24318
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Економіка і менеджмент (EM-2011 ). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
11-Loseva-42-43.pdf197,82 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.