Please use this identifier to cite or link to this item: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/24315
Title: Керування основною діяльністю банку із власним капіталом, достатнім для задоволення максимального попиту на кредити
Authors: Дрозд, Андрій
Bibliographic description (Ukraine): Дрозд А. Керування основною діяльністю банку із власним капіталом, достатнім для задоволення максимального попиту на кредити / Андрій Дрозд // Економіка і менеджмент : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених ЕМ-2011, 24–26 листопада 2011 р., Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – C. 244–245. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 4 назви.
Issue Date: 2011
Publisher: Видавництво Львівської політехніки
Keywords: потокова модель банку
кредити
депозити
оптимальне керування
максимізація прибутку
максимізація капіталу
Abstract: В роботі було описано комерційний банк, що займається депозитною та кредитною діяльністю, кредити повертаються без запізнення та в повному обсязі, у банку достатній власний капітал, щоб задовольнити макси- мальний попит на кредити. На основі цих гіпотез була побудована потокова двоконтурна модель банку без запізнення та обмеження капіталу. Була поставлена задача керування кредитною та депозитною ставкою з метою максимізації капіталу банку на кінець періоду керування. Було отримано оптимальні кредитну та депозитну ставки, що максимізують прибуток та капітал на кінець періоду керування та, власне, значення максимального прибутку та капіталу банку на кінець періоду, а також проаналізовані результати.
URI: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/24315
Content type: Article
Appears in Collections:Економіка і менеджмент (EM-2011 ). – 2011 р.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
83-Drozd-244-245.pdf186,91 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.