Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/24292
Назва: Вплив ціни підпорядкування закону на інвестиції
Автори: Блага, Марія
Бібліографічний опис: Блага М. Вплив ціни підпорядкування закону на інвестиції / Марія Блага // Економіка і менеджмент : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених ЕМ-2011, 24–26 листопада 2011 р., Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – C. 26–29. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 5 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: трансакційні витрати
ціна підпорядкування закону
ціна нелегальності
інвестиції
Короткий огляд (реферат): Автором розкривається сутність ціни підпорядкування закону, як виду трансакційних витрат, її складові та взаємозв’язок з ціною нелегальності. Характеризу- ється кількісний та якісний вплив ціни підпорядкування закону на процеси інвестування, що представлений у вигляді моделі. Внаслідок проведеного аналізу, автор робить висновки про наявність суттєвого значущого впливу ціни підпорядкування закону на інвестиційний клімат, що виражається у оберненій залежності. Звідси слідує, що зменшення ціни підпорядкування закону сприятиме залученню нових інвестицій з-за кордону, вливанню національних капіталів в економіку країни, а отже і стабільному економічному зростанню.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/24292
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Економіка і менеджмент (EM-2011 ). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6-Blaga-26-29.pdf256,11 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.