Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/23771
Назва: Stabilized methods for the advection-diffusion-reaction problem
Автори: Shkolik, Oleksiy
Бібліографічний опис: Shkolik O. Stabilized methods for the advection-diffusion-reaction problem / Oleksiy Shkolik // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали VІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE-2013, 21–23 листопада 2013 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 120-121. – (4-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Bibliography: 2 titles.
Дата публікації: 2013
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: Reaction-advection-diffusion
Strouhal number
Péclet number
Fourier number
dimensionless value
Короткий огляд (реферат): In this research work, we investigated the reaction-advectiondiffusion equations. Using Galerkin method for discretization in space and using izoparametryc approximation on triangles and Crank-Nicholson scheme for the discretization in time. Calculated values of the process of mass transfer in various environments. Considered Nonstationary equations of reaction-advectiondiffusion. Also conducted research on correctness and equilibrium mathematical model that match the real processes.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/23771
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Комп'ютерні науки та інженерія (CSE-2013 ). – 2013 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
43-120-121.pdf143,34 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.