Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/23710
Назва: Інновації у впровадженні інформаційних технологій в освітній процес у Національному університеті "Львівська політехніка"
Бібліографічний опис: Інновації у впровадженні інформаційних технологій в освітній процес у Національному університеті "Львівська політехніка" : матеріали тринадцятої міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні – 2010" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: В. А. Павлиш, Д. В. Федасюк, А. Г. Загородній, З. Г. Піх, Д. О. Тарасов, А. З. Піскозуб, Л. Д. Озірковський]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – 60 с.
Дата публікації: 2010
Видавництво: Національний університет "Львівська політехніка"
Короткий огляд (реферат): Матеріали Національного університету “Львівська політехніка” до конкурсу інноваційних розробок у номінації “Інновації у впровадженні IT-технологій” в освітній процес” розкривають досвід університету з успішного впровадження та використання нових інформаційних ресурсів та сервісів із подальшим упровадженням інформаційного наповнення для навчальних та наукових завдань, систем роботи з електронними документами, систем групової взаємодії, адміністративних задач, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у Науково-технічній бібліотеці та створення електронного каталогу однієї з найбільших бібліотек України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/23710
Тип вмісту : Book
Розташовується у зібраннях:Інформаційні видання Національного університету "Львівська політехніка"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Innovations 2010.pdf2,19 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.