Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22788
Назва: Біофізичні та математичні основи інструментальних методів медичної діагностики
Автори: Сторчун, Є. В.
Матвійчук, Я. М.
Бібліографічний опис: Сторчун Є. В. Біофізичні та математичні основи інструментальних методів медичної діагностики : навчальний посібник / Є. В. Сторчун, Я. М. Матвійчук ; Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво «Растр-7», 2009. – 216 с. - Бібліографія: с. 167-169.
Дата публікації: 2009
Видавництво: Видавництво "Растр-7"
Теми: медична діагностика
медична томографія
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розглянено методологічні основи сучасних методів структурної та функціональної медичної діагностики за власними сигналами організму людини та з використанням зондуючого акустичного і електромагнітного випромінювання. Поряд з традиційними методами, значна увага звернена на біофізичні та математичні основи ультразвукової й томографічної медичної інтроскопії. Серед питань безпеки медичних електричних виробів обгрунтовано специфічні вимоги до струмів витоку апаратури. Для студентів, аспірантів і медико-технічних спеціалістів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22788
Тип вмісту : Book
Розташовується у зібраннях:Статті та тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
InstrMetMedDiagn.pdf5,29 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора