Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22788
Название: Біофізичні та математичні основи інструментальних методів медичної діагностики
Авторы: Сторчун, Є. В.
Матвійчук, Я. М.
Библиографическое описание: Сторчун Є. В. Біофізичні та математичні основи інструментальних методів медичної діагностики : навчальний посібник / Є. В. Сторчун, Я. М. Матвійчук ; Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво «Растр-7», 2009. – 216 с. - Бібліографія: с. 167-169.
Дата публикации: 2009
Издательство: Видавництво "Растр-7"
Ключевые слова: медична діагностика
медична томографія
Краткий осмотр (реферат): У навчальному посібнику розглянено методологічні основи сучасних методів структурної та функціональної медичної діагностики за власними сигналами організму людини та з використанням зондуючого акустичного і електромагнітного випромінювання. Поряд з традиційними методами, значна увага звернена на біофізичні та математичні основи ультразвукової й томографічної медичної інтроскопії. Серед питань безпеки медичних електричних виробів обгрунтовано специфічні вимоги до струмів витоку апаратури. Для студентів, аспірантів і медико-технічних спеціалістів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22788
Тип содержания: Book
Располагается в коллекциях:Статті та тези

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
InstrMetMedDiagn.pdf5,29 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

Инструменты администратора