Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22613
Назва: Система для бездротового вимірювання деформації
Автори: Корецький, Роман
Нічкало, Степан
Когут, Юрій
Бережанський, Євген
Бібліографічний опис: Корецький Р. Система для бездротового вимірювання деформації / Роман Корецький, Степан Нічкало, Юрій Когут, Євген Бережанський // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали V Міжнародної конференції молодих вчених CSE-2011, 24–26 листопада 2011 р., Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – C. 234–235. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Титульний аркуш та текст паралельно англійською. – Бібліографія: 2 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: сенсор деформації
ниткоподібний кристал
GSM мережа
мікроконтролер
промислові конструкції
Короткий огляд (реферат): Реалізовано локальну автоматизовану вимірювальну систему на основі ниткоподібних кристалів кремнію для моніторингу деформації різноманітних конструкцій. Для забезпечення гнучкості використання даного вимірю- вального комплексу здійснено підключення до мобільного телефону, завдяки якому відкривається можливість дистанційної передачі даних від об’єкта до користувача не залежно від місця розташування досліджуваної конструкції. Для розширення функціональних можливостей системи було розроблено програмний комплекс, який дозволяє проводити не тільки періодичні вимірювання, а й за необхідності позачергові.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22613
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Комп'ютерні науки та інженерія (CSE-2011 ). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
83-Koretskii-234-235.pdf197,98 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.