Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22561
Назва: Аналіз даних клієнтів за допомогою мереж Байєса
Автори: Кузнєцова, Наталія
Бібліографічний опис: Кузнєцова Н. Аналіз даних клієнтів за допомогою мереж Байєса / Наталія Кузнєцова // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали V Міжнародної конференції молодих вчених CSE-2011, 24–26 листопада 2011 р., Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – C. 50–53. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Титульний аркуш та текст паралельно англійською. – Бібліографія: 6 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: аналіз даних
мережа Байєса
інформаційна система підтримки прийняття рішень
інформаційна технологія
база даних
Короткий огляд (реферат): У тезах наведено аналіз даних клієнтів виставкової компанії за допомогою системи підтримки прийняття рішень, що включає в себе застосування для побудови мережі Байєса для визначення залежностей та впливів між характеристиками. Інформаційна технологія та інформаційна система підтримки прийняття рішень реалізуються у трирівневій клієнт-серверній архітектурі на основі комплексу застосувань сервера застосувань, сервера бази даних та клієнтських частин. Побудова моделі на основі мережі Байєса здійснюється на основі статистичних даних, занесених до анкет експонентами та відвідувачами виставки, що оцінюють, які елементи виставок (програма, конференції, презентації тощо) їх найбільше цікавлять, звідки вони отримують інфор- мацію щодо виставки, які цілі ставлять перед собою під час відвідування/приймання участі у виставках тощо. Встановлення впливів між окремими факторами, що характеризують респондентів (відвідувачів та експо- нентів), міроприємства на виставці, мету тощо дозволяють виставковій компанії робити висновки щодо якості наданих послуг та областей сервісів, які потребують удосконалення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/22561
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Комп'ютерні науки та інженерія (CSE-2011 ). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
12-Kuznyetsova-50-53.pdf275,17 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.