Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/2255
Назва: Музей історії Львівської політехніки
Бібліографічний опис: Музей історії Львівської політехніки : нарис-путівник / Національний університет "Львівська політехніка“ ; за науковою редакцією Анни Кос. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка“, 2005. – 40 с.
Дата публікації: 2005
Короткий огляд (реферат): Нарис-путівник присвячений 160-річчю Львівської політехніки — одного з найстаріших навчальних технічних закладів Європи. У Музеї історії Львівської політехніки зібрано значну частину документів (найдавніші 1848, 1858, 1870 –1890 рр.), експонатів, ілюстративного матеріялу, які розповідають про становлення та розвиток навчального закладу, про відомих учених, котрі працювали тут у різні часи, славетних випускників; про контакти Львівської політехніки з іншими технічними закладами світу. Путівник допоможе відвідувачам докладніше ознайомитися з експозицією, а читачеві, який не був у Музеї, дасть уявлення про історію Львівської політехніки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/2255
Тип вмісту : Book
Розташовується у зібраннях:Музей історії Львівської політехніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Knyzhka_muzej.pdf1,89 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.