Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – 2013. – №751 : [56] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику публікуються статті за результатами досліджень з актуальних питань комп’ютерних наук та інформаційних технологій, виконаних професорсько-викладацьким складом Національного університету “Львівська політехніка” та провідними вченими України в галузі проектування архітектури і компонентів комп’ютерних систем, моделювання складних об’єктів, процесів і систем та розробки і використання новітніх інформаційних технологій. Для науковців, викладачів вищих навчальних закладів, інженерів, що спеціалізуються у сфері новітніх обчислювальних систем, мереж, комп’ютеризованих засобів розв’язання задач цифрового опрацювання сигналів і зображень, автоматизованого проектування та керування, а також докторантів, аспірантів та студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013 . – № 751: Комп’ютерні науки та інформаційні технології / відповідальний редактор Ю. М. Рашкевич. – 411 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 56
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Article2013Ігрова координація та самоорганізація стратегій у мультиагентній моделі "хижак-жертва"Кравець, Н.
Article2013Синтез системы прогнозирования моделей в задачах экологического мониторингаМантула, Е.
Article2013Анотування текстів для здійснення автоматичного розпізнавання іменованих сутностейДмитраш, О.; Романюк, А.; Тимощук, П.
Article2013Оптимізація розв’язку задачі комівояжера методом парних заміщеньБазилевич, Р.; Кузь, Б.
Article2013Дослідження якості води за допомогою пристрою LAB-ON-CHIPОсядач, А.; Червецова, В.; Файтас, О.; Лобур, М.; Новіков, В. П.
Article2013Формування захисних зображень на основі фрактальної геометріїДронюк, І.; Квасниця, С.; Калінчук, В.
Article2013Інтелектуальна система “інтернет-магазин музичного обладнання”Василюк, А.
Article2013Підвищення надійності мережі шляхом острівкуванняБазилевич, Р.; Боднар, Ю.
Article2013Дослідницьке тестування як засіб підвищення якості аплікаціїСвірідова, Т.; Марікуца, У.
Article2013Порівняння алгебричних методів подань алгоритмівДраґан, Я.; Овсяк, В.; Овсяк, О.
Article2013Оцінка ефективності вибору порядку методу в алгоритмі чисельного інтегрування на основі різниць вищих порядківФіногенов, О.
Article2013Використання новітніх комп’ютерних технологій при чисельному дослідженні напружено-деформованого стану будівельних конструкційДмитренко, Т.
Article2013Програмна реалізація моделі надійності технічної нерезервованої системи з обмеженою кількістю відновленьМандзій, Б.; Сенів, М.; Лобуцька, О.
Article2013Адаптивний алгоритм формування математичної моделі газотранспортної системиПритула, Н.
Article2013Усунення динамічних часткових спотворень для відтворення зображень на основі інтегрально-диференціального підходуПелешко, Д.; Маковейчук, О.; Ковальчук, А.; Клювак, А.
Article2013Info-logical structure of inductive technologies of the searching system-information-analytical researchesOsypenko, V.
Article2013Дослідження поверхні матеріалу за статистичними ознаками зображенняМельник, Р.; Кожух, І.
Article2013Дослідження та синтез кільцевих монолітних кодів на основі методу твірних елементівВелика, О.; Бойко, М.; Лясковська, С.
Article2013Онтологічний підхід до побудови інтелектуальної системи підтримки прийняття рішень управління Сухопутними військамиЛитвин, В.
Article2013Еквівалентність виразів реляційного числення доменів для ненормалізованих відношень та розширеної реляційної алгебриГригорович, А.; Григорович, В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 56