Проблеми економіки та управління. – 2008. – №628 : [114] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику опубліковано результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу, аспірантів та працівників Інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, наукових співробітників установ НАН України, викладачів та наукових працівників провідних навчальних закладів Києва, Львова, Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Харкова, а також працівників закладів освіти і науки інших міст нашої країни і зарубіжних авторів. Особливість цього вісника полягає в тому, що подані в ньому матеріали мають відповідне тематичне спрямування. Проблематика статей охоплює широке коло питань економіки та управління інноваційним розвитком національного господарства, окремих галузей та їхніх підприємств. В полі зору авторів досліджень, поряд з концептуальними положеннями цієї проблеми, чільне місце займають матеріали, що стосуються розробки організаційно-економічного механізму управління інноваціями як дієвого інструменту державної політики у цій сфері, а також економічному обґрунтуванню шляхів реалізації конкретних проектів, пов’язаних з інноваційним розвитком економіки України та підвищенням її конкурентоспроможності в умовах жорсткої міжнародної конкуренції. Усі подані матеріали знайдуть зацікавленого читача, вони будуть корисними не тільки для наукових працівників і викладачів ВНЗ, а й для практичних працівників різних галузей національного господарства і слухачів системи підвищення кваліфікації.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління / відповідальний редактор Й. М. Петрович. – 708 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 114
PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
Other2008Зміст до Вісника "Проблеми економіки та управління" № 628-
Other2008Титульний аркуш до Вісника "Проблеми економіки та управління" № 628-
Article2008Оцінка ефективності інвестиційних проектівМамотенко Д. Ю.
Article2008Проблеми співпраці між відділами маркетингу і фінансів на підприємстві: конфлікти цілей та негативні наслідкиМавріна, А. О.
Article2008Аналіз інноваційної спрямованості підприємства залежно від структури капіталуЛатишева, І. Л.
Article2008Проблеми дослідження підходів до трактування поняття “Інноваційний потенціал регіону”Куцай, Н. С.
Article2008Внутрішній економічний контроль реальних інвестиційКуровська, О. А.
Article2008Сутність та види інноваційної інфраструктуриКузьмін, О. Є.; Шотік, Т. М.
Article2008Класифікація видів ризиків лізингової діяльності машинобудівних підприємств та розроблення заходів щодо зниження їхнього рівняКулиняк, І. Я.
Article2008Організаційно-правове забезпечення фінансування інноваційного розвитку економіки УкраїниКрупка, М. І.; Ільїна, К. О.
Article2008Концентрація капіталу суб’єктів внутрішнього ринку сільськогосподарської продукції як фактор розвитку інноваційних процесівКрасноруцький, О. О.
Article2008Напрями формування конкурентоспроможності регіональної економіки на основі інноваційної моделіКрайник, О. П.
Article2008Сучасні проблеми забезпечення енергоефективності у муніципальному секторі міст УкраїниКопець, Г. Р.
Article2008Оцінка техногенних збитків та аналіз підходів до їхнього розрахунку у глобальному та регіональному аспектахКомарницький, І. М.; Бублик, М. І.
Article2008Реінжиніринг системи продажу страхових продуктівКарлова Н. О.
Article2008Реінвестування як механізм фінансового забезпечення розвитку промислового виробництваІщук, С. О.
Article2008Умови і проблеми інноваційного розвитку вітчизняних підприємствЗахарчин, Г. М.
Article2008Основні напрями реформування амортизаційної політики в УкраїніЗагорська, Т. В.
Article2008Інтегральний показник оцінювання фінансово- економічного стану лізингоотримувачів (на прикладі машинобудівних підприємств)Загородній, А. Г.; Подольчак, Н. І.
Article2008Сутність та класифікація ризиків при транспортному обслуговуванні на залізничному транспортіЖуравель, К. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 114