Please use this identifier to cite or link to this item: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20650
Title: Формування полікомплексів солей поліакрилової кислоти та полідиметиламіноетиленметилакрилатом та їх (СО)полімерів з бутилакрилатом у водних розчинах
Authors: Кисленко, В. М.
Олійник, Л. П.
Bibliographic description (Ukraine): Кисленко В. М. Формування полікомплексів солей поліакрилової кислоти та полідиметиламіноетиленметилакрилатом та їх (СО)полімерів з бутилакрилатом у водних розчинах / Кисленко В. М., Олійник Л. П. // Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 58.
Issue Date: 2012
Publisher: Видавництво Львівської політехніки
Abstract: В даній роботі досліджено процес утворення полікомплексів між солями поліакрилової кислоти чи її кополімерів з бутилакрилатом та хлоридом полідиметиламіноетилен -метакрилатом у воді при низьких концентраціях полімерів.
URI: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20650
Content type: Article
Appears in Collections:Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS). – 2012 р.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
48-Kyslenko-58.pdf125,53 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.