Please use this identifier to cite or link to this item: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20644
Title: Хімічне відновлення металів в матриці на основі кополімерів пвп та дослідження властивостей одержаних металокомпозитів
Authors: Гнатчук, Наталія
Суберляк, О. В.
Гриценко, Олександр
Глушик, Анастасія
Bibliographic description (Ukraine): Хімічне відновлення металів в матриці на основі кополімерів пвп та дослідження властивостей одержаних металокомпозитів / Наталія Гнатчук, Олег Суберляк, Олександр Гриценко, Анастасія Глушик // Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 71. – Бібліографія: 1 назва.
Issue Date: 2012
Publisher: Видавництво Львівської політехніки
Abstract: Модифікацією гідрогелів на основі кополімерів полівінілпіролідону (ПВП) з гідроксиетилметакрилатом (ГЕМА) одержані нові металонаповнені гідрогельні композиційні матеріали із специфічними характеристиками. Наповнення гідрогелів здійснювали хімічним відновленням металів з їх солей в матриці гідрогелю.
URI: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20644
Content type: Article
Appears in Collections:Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS). – 2012 р.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
61-Hnatchuk-71.pdf123,51 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.