Please use this identifier to cite or link to this item: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20623
Title: Вплив зміни активності Мо2В на селективність утворення епоксиду в реакції взаємодії етилалілетилакрилату з третбутилгідропероксидом
Authors: Комаренська, Зоряна
Никипанчук, Михайло
Bibliographic description (Ukraine): Комаренська З. Вплив зміни активності Мо2В на селективність утворення епоксиду в реакції взаємодії етилалілетилакрилату з третбутилгідропероксидом / Зоряна Комаренська, Михайло Никипанчук // Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 22. – Бібліографія: 2 назви.
Issue Date: 2012
Publisher: Видавництво Львівської політехніки
Abstract: Досліджено закономірності утворення епоксиду в період активування каталізатора Мо2В. Показано, що селективність утворення епоксиду не є постійною. Встановлено, що гідропероксид на неактивованій формі каталізатора витрачається непродуктивно, а на активованій повністю витрачається на епоксидування.
URI: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20623
Content type: Article
Appears in Collections:Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS). – 2012 р.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
14-Komarenska-22.pdf129,94 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.