Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20604
Назва: Дослідження процесу седиментації та комплексоутворення катіонного поліелектроліту PHMB
Автори: Сиротинська, Ірина
Леочко, Наталія
Бібліографічний опис: Сиротинська І. Дослідження процесу седиментації та комплексоутворення катіонного поліелектроліту PHMB / Ірина Сиротинська, Наталія Леочко // Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 65.
Дата публікації: 2012
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Короткий огляд (реферат): Досліджено флокуляційні властивості водорозчинного катіонного поліелектроліту PHMB, який широко використовується в ролі біоцидної добавки до водних розчинів медичного та господарського призначення. Осадження проводилося за допомогою барвника NaphtolBlueBl ack, який утворює стійкі комплекси з досліджуваним катіонітом. Проведено спектрометричний аналіз зразків розчинів, що дозволило детально розглянути процес седи -ментації та розрахувати мінімальні концентрації сульфактанту за яких вона відбувається. Визначено кінетику утворення комплексів та зроблено ряд мікрофотографій, що дає змогу розглянути механізми хімічних реакцій, що лежать в основі комплексоутворення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20604
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS). – 2012 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
55-Syrotynska-65.pdf122,07 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.