Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20494
Назва: До проблеми організації навчання людей з особливими потребами у вищому технічному закладі
Автори: Пічугіна, Тетяна Вікторівна
Бібліографічний опис: Пічугіна Т. В. До проблеми організації навчання людей з особливими потребами у вищому технічному закладі / Тетяна Вікторівна Пічугіна // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 249–252.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Короткий огляд (реферат): Представлено експериментальний матеріал та його аналіз, зібраний на базі НУ "ЛП", який дає можливість обґрунтувати актуальність та доцільність проведення моніторингових мультидисциплінарних досліджень з приводу доступності вищої освіти для інвалідів. Представлено сучасний підхід до діагностики та корекції фізичного та психофізичного стану здоров'я студентів з обмеженими можливостями життєдіяльності, а можливо і їх здорових ровесників, які можуть мати проблеми з адаптацією до навчання у вищому технічному закладі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20494
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Управління в освіті. – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
154-Pichuhina-249-252.pdf403,13 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.