Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20465
Назва: Ідея університету: сучасні шляхи вирішення проблеми
Автори: Медведєв, Ігор Анатолійович
Бібліографічний опис: Медведєв І. А. Ідея університету: сучасні шляхи вирішення проблеми / Ігор Анатолійович Медведєв // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 199–200. – Бібліографія: 4 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Короткий огляд (реферат): Життєздатність України як держави залежать від процедур інтеграції в світове середовище праці не тільки всієї системи освіти, чи певної кількості провідних українських університетів, а від можливості реалізувати себе в глобальному світі кожного конкретного громадянина. Світ змінюється, а людина за ним не встигає. Спонтанність зростання об'єму знань підкреслює важливість контролю за їх виробленням, самоорганізацією, поширенням та зберіганням. Відповідальність за це управління повинні взяти не держава, а університети. В такому випадку, зростає важливість автономії університету, як інституції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20465
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Управління в освіті. – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
122-Medvedyev-199-200.pdf324,38 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.