Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20099
Назва: Взаємозв’язок між конформерами 2'-дезоксирибонуклеотидів у вільному та кристалічному станах
Автори: Ніколаєнко, Тимофій
Булавін, Леонід
Говорун, Дмитро
Бібліографічний опис: Ніколаєнко Т. Взаємозв’язок між конформерами 2'-дезоксирибонуклеотидів у вільному та кристалічному станах / Тимофій Ніколаєнко, Леонід Булавін, Дмитро Говорун // Хімія та хімічні технології : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених CCT-2011, 24–26 листопада 2011 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 206–207. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 9 назв.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: 2'-дезоксирибонуклеотид
ДНК
конформації
рентгеноструктурний аналіз
квантово-механічний конформаційний аналіз
Короткий огляд (реферат): Досліджено взаємозв’язок конформацій ізольованих канонічних 2'-дезоксирибонуклеотидів (ДРН) – структурних ланок ДНК, із конформаціями, яких ці молекули набувають у кристалах. Виявлено, що серед конформерів ізольованих ДРН наявні структури, близькі до тих, що реалізуються у кристалічному стані. Показано, що їхні відносні енергії Гіббса лежать у межах (4,7÷14,3) ккал/моль, що значно більше за kBT за нормальних умов. Таким чином, квантово-механічний конформаційний аналіз дозволяє виявити усі можливі конформації ДРН, включаючи ті, що реалізуються у кристалічному стані, енергетично найвигідніші та біологічно компетентні, які реалізуються у складі ДНК.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/20099
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Хімія та хімічні технології (CCT-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
86-206-207.pdf231,88 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.