Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19806
Назва: Дослідження адсорбції макрофотоініціатора з прищепленими фрагментами бензоїну на поверхні TiO2
Автори: Огар, Галина
Шевчук, Олег
Токарев, Віктор
Бібліографічний опис: Огар Г. Дослідження адсорбції макрофотоініціатора з прищепленими фрагментами бензоїну на поверхні TiO2 / Галина Огар, Олег Шевчук, Віктор Токарев // Хімія та хімічні технології : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених CCT-2011, 24–26 листопада 2011 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 122–123. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 2 назви.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: макрофотоініціатор
адсорбція
діоксид титану
Короткий огляд (реферат): В роботі досліджено адсорбцію поліфункціонального макрофотоініцітора (ПМФІ), що містить фрагменти бензоїну, на поверхні дисперсного TiO2 з розчинів у метанолі та етилацетаті. Виявлено у 1,3 рази вищу адсорбцію з розчину в етилацетаті. Цей феномен пояснено з термодинамічної точки зору, як результат конкурентної адсорбції на TiO2 макромолекул ПМФІ і молекул розчинника. Важливим практичним результатом досліджень є одержання наповнювача з іммобілізованим на поверхні частинок макрофотоініціатором, який у подальшому буде використано для створення нових полімерних фотокомпозицій з високими фізико-механічними показниками, наприклад, для застосування у стоматології.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19806
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Хімія та хімічні технології (CCT-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
52-122-123.pdf240,77 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.