Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19806
Название: Дослідження адсорбції макрофотоініціатора з прищепленими фрагментами бензоїну на поверхні TiO2
Авторы: Огар, Галина
Шевчук, Олег
Токарев, Віктор
Библиографическое описание: Огар Г. Дослідження адсорбції макрофотоініціатора з прищепленими фрагментами бензоїну на поверхні TiO2 / Галина Огар, Олег Шевчук, Віктор Токарев // Хімія та хімічні технології : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених CCT-2011, 24–26 листопада 2011 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 122–123. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 2 назви.
Дата публикации: 2011
Издательство: Видавництво Львівської політехніки
Ключевые слова: макрофотоініціатор
адсорбція
діоксид титану
Краткий осмотр (реферат): В роботі досліджено адсорбцію поліфункціонального макрофотоініцітора (ПМФІ), що містить фрагменти бензоїну, на поверхні дисперсного TiO2 з розчинів у метанолі та етилацетаті. Виявлено у 1,3 рази вищу адсорбцію з розчину в етилацетаті. Цей феномен пояснено з термодинамічної точки зору, як результат конкурентної адсорбції на TiO2 макромолекул ПМФІ і молекул розчинника. Важливим практичним результатом досліджень є одержання наповнювача з іммобілізованим на поверхні частинок макрофотоініціатором, який у подальшому буде використано для створення нових полімерних фотокомпозицій з високими фізико-механічними показниками, наприклад, для застосування у стоматології.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19806
Тип содержания: Article
Располагается в коллекциях:Хімія та хімічні технології (CCT-2011). – 2011 р.

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
52-122-123.pdf240,77 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.