Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19668
Назва: Формування полімерних шарів на поверхні дисперсного гідроксиапатиту
Автори: Чобіт, Максим
Шевчук, Олег
Токарєв, Віктор
Надашкевич, Зоряна
Бібліографічний опис: Формування полімерних шарів на поверхні дисперсного гідроксиапатиту / Максим Чобіт, Олег Шевчук, Віктор Токарєв, Зоряна Надашкевич // Хімія та хімічні технології : матеріали ІI Міжнародної конференції молодих вчених CCT-2011, 24–26 листопада 2011 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 80–81. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 1 назва.
Дата публікації: 2011
Видавництво: Видавництво Львівської політехніки
Теми: гідроксиапатит
пероксидація
Короткий огляд (реферат): Гідроксиапатити на сьогодні привертають увагу як синтетична заміна кісткових матеріалів для біомедичного використання. Однак, їх крихкість та погана адгезія з полімерною матрицею призводить до погіршення механічних властивостей композиту, що обмежує можливості їх практичного використання для лікування. Пероксидація біокерамічного наповнювача дасть змогу підвищити його сумісність з полімерною матрицею та покращити експлуатаційні властивості одержаного композитного матеріалу. В роботі проведено дослідження процесу формування прищепленого до поверхні гідроксиапатиту полімерного шару на основі поліметилметакрилату, шляхом прищеплення “від" поверхні за участю попередньо іммобілізованого пероксидвмісного інісурфу. Визначено кінетичні та термодинамічні параметри прищепленої радикальної полімеризації до поверхні пероксидованого гідроксиапатиту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ena.lp.edu.ua:8080/handle/ntb/19668
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Хімія та хімічні технології (CCT-2011). – 2011 р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
34-80-81.pdf225,57 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.